Këllëf Pocketbook PBC-01, i bardhë

Kodi i produktit:
142279
Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
8594125004996
I përdorshëm me:
PocketBook 622, PocketBook 623, PocketBook 624
I përdorshëm me markat:
PocketBook
Kodi i prodhuesit:
PBC-01W

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,280 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesit elektronik janë pajisje shumë të ndjeshme. Mund lehtë të shkatërrohen dhe gërvishten. Prandaj, është në të mirën tonë për ta pasur një këllëf për ti mbrojtur. Një i tillë është C-TECH PROTECT PBC-01, i cili është i dizajnuar për lexuesit elektronik të librave Pocketbook 624/626. Këllëfi C-TECH PROTECT PBC-01 është mbulesë e fortë plastike i cili në anën e sipërme është i bërë nga lëkura artificiale. E-book i juaj do jetë i mbrojtur gjatë transferimit ose ruajtjes së të dhënave në mënyrë perfekte. Këllëfi ka prerje të formave speciale për të gjithë butonat dhe lidhësit, kështu që përdorimi i tij nuk ka ndonjë kufizim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
8594125004996
I përdorshëm me:
PocketBook 622, PocketBook 623, PocketBook 624
I përdorshëm me markat:
PocketBook
Kodi i prodhuesit:
PBC-01W
Lansuar:
4 Dhjetor 2013
Materiali:
Lëkurë artificiale
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
C-Tech

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE