Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Këllëf Pocketbook PBC-03, i kaltër

Kodi i produktit:
156636
Diagonalja (inç):
6
Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
8594125006372
I përdorshëm me:
PocketBook 624, PocketBook 626
I përdorshëm me markat:
PocketBook

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,640 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesit elektronik janë pajisje shumë të ndjeshme. Mund lehtë të shkatërrohen dhe gërvishten. Prandaj, është në të mirën tonë për ta pasur një mbështjellëse për mbrojten e tyre. Një e tillë është C-TECH PROTECT PBC-03, e cila është e dizajnuar për lexuesit elektronik të librave Pocketbook 624/626. Këllëfi C-TECH PROTECT PBC-03 është mbulesë e fortë plastike, e cila në anën e sipërme është e bërë nga lëkura artificiale. E-book i juaj do jetë i mbrojtur në transferim ose ruajtje të të dhënave në mënyrë perfekte. Këllëfi ka prerje të formave speciale për të gjithë butonat dhe lidhësit, kështu që përdorimi i tij nuk ka ndonjë kufizim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja (inç):
6
Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
8594125006372
I përdorshëm me:
PocketBook 624, PocketBook 626
I përdorshëm me markat:
PocketBook
Kodi i prodhuesit:
PBC-03BL
Lansuar:
31 Korrik 2014
Materiali:
Lëkurë artificiale
Ngjyra:
Kaltër
Prodhuesi:
C-Tech

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE