Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Këllëf Pocketbook PBC-03, i zi

Kodi i produktit:
156634
Diagonalja (inç):
6
Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
8594125006358
I përdorshëm me:
PocketBook 624, PocketBook 626
I përdorshëm me markat:
PocketBook

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,560 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesit elektronik janë pajisje shumë të ndjeshme. Mund lehtë të shkatërrohen dhe gërvishten. Prandaj, është në të mirën tonë për ta pasur një këllëf për ti mbrojtur. Një i tillë është C-TECH PROTECT PBC-03, i cili është i dizajnuar për lexuesit elektronik të librave Pocketbook 624/626. Këllëfi C-TECH PROTECT PBC-03 është mbulesë e fortë plastike i cili në anën e sipërme është i bërë nga lëkura artificiale. E-book i juaj do jetë i mbrojtur gjatë transferimit ose ruajtjes së të dhënave në mënyrë perfekte. Këllëfi ka prerje të formave speciale për të gjithë butonat dhe lidhësit, kështu që përdorimi i tij nuk ka ndonjë kufizim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja (inç):
6
Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
8594125006358
I përdorshëm me:
PocketBook 624, PocketBook 626
I përdorshëm me markat:
PocketBook
Kodi i prodhuesit:
PBC-03BK
Lansuar:
31 Korrik 2014
Materiali:
Lëkurë artificiale
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
C-Tech

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE