Mbështjellës CONNECT IT Doodle për Amazon Kindle Paperwhite, i bardhë

Kodi i produktit:
249825
Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
8595610622893
I përdorshëm me:
Amazon Kindle Paperwhite, Amazon Kindle Paperwhite 2, Amazon Kindle Paperwhite 3
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi:
CEB-1031-WH

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,700 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
8595610622893
I përdorshëm me:
Amazon Kindle Paperwhite, Amazon Kindle Paperwhite 2, Amazon Kindle Paperwhite 3
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi:
CEB-1031-WH
Lansuar:
23. 11. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Ngjyra:
Bílá motiv
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE