Mbështjellës POCKETBOOK për 616 dhe 627, i hirtë

Kodi i produktit:
249223
Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
7640152095382
I përdorshëm me:
PocketBook 616 Basic Lux 2, PocketBook 627 Touch Lux 4
I përdorshëm me markat:
PocketBook
Kodi:
WPUC-627-S-GY

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,650 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
7640152095382
I përdorshëm me:
PocketBook 616 Basic Lux 2, PocketBook 627 Touch Lux 4
I përdorshëm me markat:
PocketBook
Kodi:
WPUC-627-S-GY
Lansuar:
14. 11. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
PocketBook
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE