Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Mbështjellës Connect IT për Amazon Kindle Paperwhite 1/2/3, i zi

Kodi i produktit:
203862
Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
8595610611460
I përdorshëm me:
Amazon Kindle Paperwhite, Amazon Kindle Paperwhite 2, Amazon Kindle Paperwhite 3
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi i prodhuesit:
CI-1026

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,090 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tabletet per lexim online janë pajisje shumë delikate. Ato mund të gërvishten dhe të dëmtohen lehtë. Për këtë arsye, Connect IT iu sjell mbështjellësin mbrojtës për tabletin për lexim online Amazon Kindle Paperwhite 1/2/3. Ai përbëhet nga material që nuk rrëshqet, i cili iu ofron mbrojtje të përkryer. Mbështjellësi garanton rehati maksimale, si dhe parandalon hapjen aksidentale të tabletit. Ka karakteristika të cilat ndihmojnë në kursimin e energjisë dhe zgjatjen e jetës së baterisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
8595610611460
I përdorshëm me:
Amazon Kindle Paperwhite, Amazon Kindle Paperwhite 2, Amazon Kindle Paperwhite 3
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi i prodhuesit:
CI-1026
Lansuar:
14 Dhjetor 2016
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
99
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE