Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Mbështjellëse CONNECT IT për Amazon Kindle 2016 (gjenerata e 8-të), e kuqe

Kodi i produktit:
226017
Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
8595610613150
I përdorshëm me:
Amazon Kindle 8
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi i prodhuesit:
CI-1152

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,090 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Aksesorët që zgjedhni janë një çështje e shijes personale, si dhe nevojave tuaja aktuale. Mbrojtësja CONNECT IT është dizajnuar për e-libër Amazon "All-New" Kindle 2016 (gjenerata e 8-të). Kjo mbrojtëse i siguron lexuesit mbrojtje efektive gjatë përdorimit por edhe gjatë bartjes. Ky është një këllëf në formë guace, në të cilin lexuesi thjesht klikon dhe që nga ai moment është i mbrojtur nga gërvishtjet, pluhuri, elementë të ndryshëm në natyrë ose duke kërcyer në guaskë nga rënia spontane nga këllëfi. Përveç mbrojtjes së madhe të lexuesit, do të vlerësoni gjithashtu opcionin e hapjes / mbylljes së këtij mbështjellësi kur hapni ose mbyllni atë, që në mënyrë të konsiderueshme kursen jetën e baterisë, mbështjellësii i brendshëm i mikrofibrave mbron ekranin e lexuesit nga gërvishtja, leximi i përshtatshëm edhe në njërën dorë ose mbyllja e magnetit për të parandaluar hapjen aksidentale të këllëfit. Natyrisht,këllëfi ka qasje të pakufizuar në portet dhe kontrollet e lexuesit me përdorimin e këtij këllëfi ose mirëmbajtje dhe pastrim të lehtë. Dimensionet e strehimit 122 x 163 x 15 mm. Pesha 89 g. Ngjyra e kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
8595610613150
I përdorshëm me:
Amazon Kindle 8
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi i prodhuesit:
CI-1152
Lansuar:
8. 11. 2017
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Ngjyra:
Kuq
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE