Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Mbrojtëse POCKETBOOK për 616, 627, 632, e kuqe

Kodi i produktit:
252413
Dizajnuar për:
E-Book Reader
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
PocketBook 616 Basic Lux 2, PocketBook 627 Touch Lux 4, PocketBook 632 Touch HD 3
I përdorshëm me markat:
PocketBook
Kodi:
EBPPK1069

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
4,230 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbështjellësi i thjeshtë mbrojtës siguron mbrojtje optimale për lexuesin tuaj nga gërvishtjet, papastërtitë, grumbullimi i pluhurit dhe redukton ndjeshëm ndikimin e rënies. Për më tepër, pamja elegante është një aksesor tërheqës. Pikat kryesore: Mbrojtja maksimale Përpunimi i kujdesshëm i materialeve me cilësi të lartë Prerje të sakta për butonat e kontrollit dhe konektorin Përkrahje për modin Sleep Vetitë kryesore Mbështjellësi mbrojtës ofron sigurinë për lexuesin tuaj nga dëmtimet dhe gërvishtjet. Materiali në sipërfaqe është rezistent ndaj njollave, yndyrnave dhe gjurmëve të gishtave. Pjesa e brendshme është e përshtatur për lexuesin dhe nuk e redukton kontrollin e tij. Natyrisht që ka një mod Sleep për të ruajtur baterinë. Kur mbyllni kapësen e përparme, lexuesi automatikisht kalon në modalitetin e kursimit të energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
E-Book Reader
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
PocketBook 616 Basic Lux 2, PocketBook 627 Touch Lux 4, PocketBook 632 Touch HD 3
I përdorshëm me markat:
PocketBook
Kodi:
EBPPK1069
Lansuar:
17. 1. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Ngjyra:
Kuq
Prodhuesi:
PocketBook
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE