Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Mbrojtëse C-TECH PROTECT për Kindle 8 Touch, AKC 11, e zezë

Kodi i produktit:
226013
Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
8594125008604
I përdorshëm me:
Amazon Kindle 8
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi i prodhuesit:
AKC-11BK

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,390 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisjet për leximin e librave elektronik janë shumë delikate, ato lehtë mund të dëmtohen dhe gërvishten. Prandaj, është e dobishme për të marrë një mbrojtëse për ta. Një nga këto është mbrojtesja C-TECH, e cila është e dizajnuar përpajisjen e njohur Amazon Amazon Kindle 8 TOUCH. Speciale për onstrukce hardcover ka një te derdhur plastike, me të cilën lexuesi shfleton. Mbështjellësi i lëmuar dhe i qëndrueshëm i lëkurës sintetike ofron mbrojtje të madhe për pajisjen tuaj. Me C-TECH paisja juaj do të jetë absolutisht e sigurtë kur bartet, nga efektet negative të jashtme. etj. Nuk i mbulon slotet dhe butonat kryesor duke iu mundësuar përdorim të plotë të pajisjes. Këllëfi vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
8594125008604
I përdorshëm me:
Amazon Kindle 8
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi i prodhuesit:
AKC-11BK
Lansuar:
8. 11. 2017
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Materiali:
Lëkurë artificiale
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
C-Tech

Bashkangjitja Mbrojtëse C-TECH PROTECT për Kindle 8 Touch edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE