Mbrojtëse Pocketbook për Touch HD (631/631+), e zezë

Kodi i produktit:
234953
Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
7640152094323
I përdorshëm me:
PocketBook 631 Touch HD, PocketBook 631+
I përdorshëm me markat:
PocketBook
Kodi i prodhuesit:
EBPPK1051

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3,400 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtëse Pocketbook për Touch HD (631/631+), është një mbrojtës elegant lëkure që mbron si para dhe mbrapa pajisjen nga gërvishtjet, elemente të ndryshme në natyrë ose lehtëson rënien e mundshme të pajisjes. Ka xhep praktik brenda mbrojtëses. Vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
E-Book Reader
EAN:
7640152094323
I përdorshëm me:
PocketBook 631 Touch HD, PocketBook 631+
I përdorshëm me markat:
PocketBook
Kodi i prodhuesit:
EBPPK1051
Lansuar:
17. 4. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Materiali:
Lëkurë artificiale
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
PocketBook
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE