Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Tablet për lexim Amazon New Kindle 2019, i zi

Kodi i produktit:
264106
Bluetooth:
Lloji i ekranit:
E-Ink
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
Trashësia mm:
8.7

Si të porosisim në Gjirafa50?

16,100 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tableti për lexim i përmirësuar i Amazon Kindle është i pajisur me një dritë LED të rregullueshme përpara për lexim edhe më të rehatshëm. Ngarko mijëra libra në lexuesin tuaj elektronik. Lexuesi elektronik mbështet shumë formate, Formati Kindle 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, MOBI i pambrojtur, PRC natively; HTML DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, PMP nëpërmjet konvertimit; formatin Audible audio (AAX). Poashtu, nëse hasni në tekste të gjuhës së huaj, ju keni një fjalor të integruar.

Lexuesi elektronik nuk ka nevojë të karikohet shpesh tani. Mban deri në disa javë baterinë pa rikarikime të shpeshta. Me Wi-Fi, mund të shkarkoni libra në më pak se 60 sekonda (në varësi të madhësisë së fajllit).

Ekrani 6-inç E-Ink ofron kontrast të madh me lexueshmëri të shkëlqyeshme në rrezet direkte të diellit dhe një rezolucion 167ppi me ekran 16-grayscale. Mbështetja Wireless 802.11b / g / n me WEP, WPA dhe WPA2 është në dispozicion, duke bërë që librat të jenë në dispozicion pa një lidhje PC. Sigurisht që ka edhe një port USB 2.0 për lidhje me një PC, i cili gjithashtu shërben për të karikim. Karikimi nga kompjuteri ose karikimi 5W nëpërmjet kabllos USB zgjat rreth 4 orë.

Kjo pajisje ka memorie të brendshme me kapacitet të mjaftueshëm prej 4 GB. Nëse kapaciteti i brendshëm nuk është i mjaftueshëm, mund të përdorni ruajtjen në internet cloud për të gjithë përmbajtjen e Amazon.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
841667140612
Ekran me prekje touch:
Formatet e mbështetura:
AZW, AZW3, BMP, DOC, DOCX, GIF, HTML, JPEG, MOBI, PDF, PNG, PRC, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
160
Kapaciteti i memories së brendshme [MB]:
4096
Lansuar:
10. 7. 2019
Lartësia mm:
113
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit [inç]:
6
Pesha [g]:
174
Prodhuesi:
Amazon
Trashësia mm:
8.7
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
USB:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE