Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Bateri për dronin DJI Mavic Air Intelligent, 2375 mAh

Kodi i produktit:
230301
EAN:
6958265161964
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Mavic air battery
Lansuar:
9. 2. 2018
Prodhuesi:
DJI

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14,620 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Fluturoni me dronin tuaj për aq kohë sa të jetë e mundur! Merrni një bateri zëvendësuese Mavic Air Intelligent Flight Battery 2375 mAh. Projektuar për dronin Mavic Air, kjo bateri me kapacitet të lartë ka një kapacitet prej 2375 mAh. Ky kapacitet është i mjaftueshëm për deri në 21 minuta fluturim të vazhdueshëm. Bateria është e pajisur me tregues për të treguar statusin e karikimit dhe kapacitetin e mbetur. Nëse doni të dini nivelin e saktë të ngarkimit, mund të përdorni iPhone ose iPad tuaj me aplikacionin DJI Go për të parë nivelin e baterisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6958265161964
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Mavic air battery
Lansuar:
9. 2. 2018
Prodhuesi:
DJI
Ueb-i i prodhuesit:
Dji.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE