Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Dron DJI Mavic Air Fly More Combo, me kamerë 4K, i bardhë

Kodi i produktit:
229349
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DJIM0254C
Lansuar:
27. 1. 2018
Prodhuesi:
DJI
Ueb-i i prodhuesit:
Dji.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
125,640 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mavic Air është droni më ideal DJI për ju me një kamerë mekanike me 3 drejtime. Regjistron video me cilësi 4K 100Mbps, në ajër regjistron me 30 korniza për sekondë duke zënë cdo moment me cilësi UHD. Panoramat fotografohen me 32 MP, poashtu droni mund të zë 25 foto në 8 sekonda dhe ka mundësinë e regjistrimit për video me lëvizje të ngadalta (slow motion). Algoritmet dhe dizajni i ri i dronit ju ndihmojnë të keni modifikimet e sakta për ndricim, dhe vendet e errëta në regjistrimet tuaja mënjanohen nga teknologjia DSP. Droni përmban një slot për kartë microSD, poashtu ka dhe 8 GB memorie të brendshme ku mund të ruhen videot, fotot dhe të dhënat mund të eksportohen në pajisje tjera me një USB 3.0 të tipit C.

Droni ka poashtu modalitetet automatike: ActiveTrack i cili mund të vërejë deri 15 subjekte në të njëjtën kohë, duke ju lejuar të zgjidhni subjektin e duhur për të monitoruar. Pastaj ju mund të zgjedhni nga gjashtë modalitetet QuickShots si: Rocket, Dronie, Circle, Helix, Asteroid dhe Boomerang. Funksioni Smart Capture ofron një mënyrë efikase për kontrollimin e dronit me duar. Ndërsa nëse doni të fokusoheni vetëm në një shkrepje me aplikacionin DJI GO 4 mund të zgjedhni opsionin TapFly që ju lë të fluturoni dronin pa pasur nevojë ta kontrolloni.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DJIM0254C
Lansuar:
27. 1. 2018
Prodhuesi:
DJI
Ueb-i i prodhuesit:
Dji.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE