Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Dron DJI, Phantom 4 PRO+ V2.0, 4K Ultra HD

Kodi i produktit:
237270
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DJI0432
Lansuar:
30. 5. 2018
Prodhuesi:
DJI
Ueb-i i prodhuesit:
Dji.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

314,450 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dron me kamerë të re me një sensor prej 20 megapikselësh, mund të xhirojë në 4K / 60fps dhe foto sekuenciale me 14 frame për sekondë. Ndërtimi i lidhjeve të titanit dhe magnezit rrit ngurtësinë e trupit dhe redukton peshën. Sistemi FlightAutonomy në lidhje me sensorët e imazhit dhe sensorëve infra të kuqe 4 Phantom, mundëson perceptimin e mjedisit në pesë drejtime dhe është në gjendje të shmangë pengesat në katër drejtime. Transmetimi i sinjalit bëhet përmes teknologjisë Digital OcuSync. Posedon helika të qëndrueshme me madhësi 9.4x5.5 ", koha maksimale e fluturimit është deri në 29 minuta dhe posedon tre mënyra të fluturimit - Position, Sport dhe Attitude.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DJI0432
Lansuar:
30. 5. 2018
Prodhuesi:
DJI
Ueb-i i prodhuesit:
Dji.com

Bashkangjitja Dron DJI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE