Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Dron YUNEEC, Mantis Q, 4K, i zi

Kodi i produktit:
259911
EAN:
6970298657061
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
145
Kodi:
YUNMQEU
Kohëzgjatja maksimale e fluturimit [minuta]:
33

Si të porosisim në Gjirafa50?

67,060 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Paisje kompakte dhe plot me karakteristika emocionuese. Ky është droni Yuneec Mantis Q. Është aq e thjeshtë sa që pas palosjes mund ta bartni ne supet tuaja me një çante te vogël te shpinës. Kontrolli i thjeshtë dhe preciz sigurohet nga transmetuesi ergonomik me kllapa për Smartphone, i cili ju lejon të shihni imazhet e drejtpërdrejta të kamerës dhe të kontrolloni të gjitha funksionet ne dispozicion.. Transmetuesi ergonomik me mbajtësin e celularit - deri në 800m. Ndërtimi i palosshëm. Shrepje e fotove 4160 × 2340 (16: 9) ose 4160 × 3120 dhe video 4K. Aplikimi transparent DataPilot nga Yuneec. Detektimi i fytyrës dhe ndarja e menjëhershme. Kontroll zanor. Bateri e fuqishme LiPol 3S 2800mAh. Koha e fluturimit deri në 33 minuta. Shpejtësia maksimale konstante e fluturimit 25km / h.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6970298657061
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
145
Kodi:
YUNMQEU
Kohëzgjatja maksimale e fluturimit [minuta]:
33
Lansuar:
25. 4. 2019
Lartësia [mm]:
160,7
Pesha [g]:
1800
Prodhuesi:
Yuneec
Rezolucioni maksimal i videos:
4096 x 2160 (4K)
Shpejtësia maksimale [km/h]:
72
Trashësia [mm]:
255

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE