Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Harqe rezervë Forever për dron VORTEX (4ks)

Kodi i produktit:
219950
EAN:
5900495435224
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NFODRVORTEXVRT
Prodhuesi:
Forever

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,920 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Herë pas here, mund të ndodhë që helika e dronit tuaj të dëmtohet aksidentalisht dhe duhet të zëvendësohet. Kjo është arsyeja pse Forever ju ofron pajisje cilësore. Paketa përfshin 4 helika të zeza, të cilat janë bërë prej plastike të fortë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5900495435224
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NFODRVORTEXVRT
Prodhuesi:
Forever

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE