Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Harqe rezervë Forever për dron VORTEX (4ks)

Kodi i produktit:
219950
EAN:
5900495435224
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NFODRVORTEXVRT
Prodhuesi:
Forever

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,000 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Herë pas here, mund të ndodhë që helika e dronit tuaj të dëmtohet aksidentalisht dhe duhet të zëvendësohet. Kjo është arsyeja pse Forever ju ofron pajisje cilësore. Paketa përfshin 4 helika të zeza, të cilat janë bërë prej plastike të fortë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5900495435224
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NFODRVORTEXVRT
Prodhuesi:
Forever

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE