Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Mbrojtëse të helikave ( 4 copë) për DJI Spark

Kodi i produktit:
215034
EAN:
6958265148699
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
266
Kodi i prodhuesit:
DJIS0200-01
Lartësia [mm]:
55

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,570 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtëset e helikave ( 4 copë) të përshtatura për dronin DJI Spark mund të zëvendësojnë mbrojtëset e dëmtuara brenda disa minutave për t'ju mundësuar fluturimin dhe inçizimin e menjëhershëm me dronin tuaj. Janë shumë të lehta me një peshë prej vetëm 9.5 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6958265148699
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
266
Kodi i prodhuesit:
DJIS0200-01
Lartësia [mm]:
55
Pesha [g]:
9,5
Prodhuesi:
DJI
Trashësia [mm]:
266
Ueb-i i prodhuesit:
Dji.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE