Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lodra

Lodra

Lodër SMART Sphero SpideMan

E SHITUR

32,860 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Robot inteligjent WowWee Robosapien Blue

E SHITUR

19,330 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Dron Sphero Ollie

E SHITUR

18,510 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Sferë robotike Sphero mini, rozë

E SHITUR

10,240 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Sferë robotike Sphero mini, kaltër

E SHITUR

9,560 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Sferë robotike Sphero mini, portokalli

E SHITUR

10,830 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Lodër OZOBOT EVO minibot inteligjent, i zi

E SHITUR

24,450 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Lodër LEGO Star Wars 75230 Porg

E SHITUR

250 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Lodër LEGO Star Wars 75220 Sandcrawler

E SHITUR

250 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Set shkolle Ozobot EVO – 18 pj.

E SHITUR

299,490 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Droid Sphero BB-9E App-Enabled, i zi

E SHITUR

20,770 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Dron Sphero Edicioni SPRK

E SHITUR

22,590 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Lodër OZOBOT EVO, minibot inteligjent

E SHITUR

24,180 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Dron Wonder Launcher

E SHITUR

6,820 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Robotë me pajisje Wonder Pack Dash dhe Dot

E SHITUR

53,200 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Qenush robotik WowWee Chip

E SHITUR

31,960 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Dron Sphero Force Band

E SHITUR

12,730 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Dron Parrot 2.0

E SHITUR

31,600 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Dron Parrot AR. 2.0 Elite Edition Jungle

E SHITUR

26,070 Lekë

Përfshirë TVSH-në

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE