Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kitarë smart wireless Zivix Jamstik 7 për vetë-mësim me aksesorë

Kodi i produktit:
264339
EAN:
8612690004354
Fokus:
Edukative
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
JAM-J7-BLE-BK-R-CSE
Lansuar:
29. 6. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

45,320 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Jamstik 7 është instrumenti i përsosur për të mësuar luajtjen e kitarës. Shikoni gishtat në ekran në kohë reale në një sistem të lehtë për t’u përdorur që ju lejon të luani akordet e kitarës tuaj të parë brenda disa minutash. Një set i plotë i kitarës, aplikacioneve falas dhe programeve më të reja të artit ofron mësime të zgjuara. Paketoni Jamstik 7 me ju dhe mund të praktikoni kudo. Jamstik është dizajnuar për të udhëtuar me ju kudo që dëshironi të mësoni ose krijoni muzikë. Është e lehtë, wireless dhe e lëvizshme. Ju mund të lidhni Jamstik 7 me DAW dhe të krijoni muzikë të përparuar me MIDI. Është në përputhje me qindra aplikacione, duke përfshirë GarageBand të Apple, Logic Pro X, Spotound Soundtrap, Arobas Music Guitar Pro dhe Studio Virtual Music Ableton Live Poashtu, përveç wireless, gjithashtu mbështet lidhjen USB. Kitara është e pajtueshme me këto pajisje: iPhone, iPad, iMac, PC, Chromebook.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8612690004354
Fokus:
Edukative
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
JAM-J7-BLE-BK-R-CSE
Lansuar:
29. 6. 2019
Prodhuesi:
Jamstik
Ueb-i i prodhuesit:
Jamstik.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE