Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Lodër eskavator UGO Digger 10KM/H, RC

Kodi i produktit:
275324
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5901969412833
Fokus:
Bagr
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
URC-1310

Si të porosisim në Gjirafa50?

6,510 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo lodër eskavator ka bateri të rikarikueshme 700 mAh dhe mund të kontrollohet përmes telekomandës dhe wireless-it në distancë 50 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5901969412833
Fokus:
Bagr
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
URC-1310
Lansuar:
13. 11. 2019
Prodhuesi:
UGO
Ueb-i i prodhuesit:
Ugo-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE