Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Lodër makinë UGO Buggy 1:16 25 km/h, RC

Kodi i produktit:
275319
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5901969411331
Fokus:
Auto
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
URC-1171

Si të porosisim në Gjirafa50?

7,110 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model makine mund të vozitet në çdo sipërfaqe. Ka shpejtësi aksimale 25 km/h dhe motor të fuqishëm. Kontrollohet në një distancë 60 metërshe dhe karikohet shpejtë për 12 minuta. Makina përmban bateri të rikarikueshme 4.8 V 500 mAh Ni-Cd.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5901969411331
Fokus:
Auto
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
URC-1171
Lansuar:
13. 11. 2019
Prodhuesi:
UGO
Ueb-i i prodhuesit:
Ugo-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE