Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Lodër smart Ozobot BIT

Kodi i produktit:
273976
Besueshmëria:
100
EAN:
8526360052142
Fokus:
Edukative
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
OZO-630402-00

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,530 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo lodër smart është interaktive në kuptimin që zhvillon kreativitetin dhe mendimin logjik. Në të njëjtën kohë është mënyrë e të mësuarit të programimit dhe robotikës në mënyrën më të lehtë. Përparësia e këtij roboti janë veçoritë e shpejta dhe mundësia e hapjes së editorit OzoBlockly në çdo shfletues. Ozbot përdor një gjuhë të veçantë me ngjyra për komunikim duke u bazuar në hije të së gjelbërtës, kaltrës dhe të kuqes. Secila ngjyrë është ndryshe për Ozbot apo e ashtuquajtur ozkod. Përmes LED ju mundeni të ndryshoni shpejtësinë, drejtimin, ngjyrën dhe intensitetin. Mjafton të bëni një ndarje në vijë dhe Ozbot e kupton në cilin drejtim të shkoj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
EAN:
8526360052142
Fokus:
Edukative
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
OZO-630402-00
Lansuar:
25. 10. 2019
Prodhuesi:
OZOBOT

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE