Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Lodër tren smart - Intelino

Kodi i produktit:
274023
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
25. 10. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

17,310 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky tren smart komandohet përmes aplikacionit. Është i rikarikueshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
25. 10. 2019

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE