Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Lodër UGO Monster 1:12 45 km/h, RC model

Kodi i produktit:
275320
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5901969411140
Fokus:
Auto
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
URC-1152

Si të porosisim në Gjirafa50?

12,180 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo makinë lodër është e përshtatshme për shumicën e sipërfaqeve. Ka motor të fuqishëm dhe menagjohet lehtë. Shpejtësia maksimale e tij është 45 km / h. Ka kontroller 2.4GHz që vepron në rreze 100 metra. Mund ta vozitni për 8-12 minuta në një karikim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5901969411140
Fokus:
Auto
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
URC-1152
Lansuar:
13. 11. 2019
Prodhuesi:
UGO
Ueb-i i prodhuesit:
Ugo-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE