Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Lodër UGO Monster 1:12 45 km/h, RC model

Kodi i produktit:
275320
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5901969411140
Fokus:
Auto
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
URC-1152

Si të porosisim në Gjirafa50?

12,860 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo makinë lodër është e përshtatshme për shumicën e sipërfaqeve. Ka motor të fuqishëm dhe menagjohet lehtë. Shpejtësia maksimale e tij është 45 km / h. Ka kontroller 2.4GHz që vepron në rreze 100 metra. Mund ta vozitni për 8-12 minuta në një karikim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5901969411140
Fokus:
Auto
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
URC-1152
Lansuar:
13. 11. 2019
Prodhuesi:
UGO
Ueb-i i prodhuesit:
Ugo-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE