Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Lojë edukative Ozobot EVO, i bardhë

Kodi i produktit:
254149
EAN:
8526360056720
Fokus:
Edukative
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
OZO-070701-01
Lansuar:
9. 2. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

17,710 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
8 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zbuloni botën robotike të robotëve me Ozoba EVO. EVO minibot komunikon nëpërmjet Bluetooth nëpërmjet telefonit tuaj celular me një aplikacion të instaluar. Fëmijët përmes botës krijuese të robotikës, zhvillojnë të menduarit e tyre logjik dhe ky produkt është një ndihmë arsimore. Produkti vjen me ndriqim LED dhe ju mund të ndryshoni shpejtësinë, drejtimin, ngjyrën dhe intensitetin e ndezjes së ndriqimit. Ozobot Evo komunikon nëpërmjet Bluetooth 4.0 me një gamë deri në 10 m. I pajtueshëm me iOS dhe Android OS. Përmasat e tij janë 3,5 x 3,5 x 3,5 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8526360056720
Fokus:
Edukative
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
OZO-070701-01
Lansuar:
9. 2. 2019
Prodhuesi:
OZOBOT

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE