Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Makinë lodër Ugo mini Monster

Kodi i produktit:
275327
Besueshmëria:
100
Fokus:
Auto
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
13. 11. 2019
Prodhuesi:
UGO

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,360 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një makinë lodër mëse kualitative nga kompania e njohur Ugo. Dallohet me një dizajn të bukur dhe intrigues me ngjyra të ndrezura si edhe me qëndrueshmëri dhe jetgjatësi të madhe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
Fokus:
Auto
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
13. 11. 2019
Prodhuesi:
UGO
Ueb-i i prodhuesit:
Ugo-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE