Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Makinë lodër Ugo Police

Kodi i produktit:
275326
Besueshmëria:
100
Fokus:
Auto
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
13. 11. 2019
Prodhuesi:
UGO

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,210 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një makinë lodër mëse kualitative nga kompania e njohur Ugo. Dallohet me një dizajn të bukur dhe intrigues me ngjyra të ndezura dhe me temë policore si edhe me qëndrueshmëri dhe jetgjatësi të madhe. Shpejtësia maksimale deri në 10km/h.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
Fokus:
Auto
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
13. 11. 2019
Prodhuesi:
UGO
Ueb-i i prodhuesit:
Ugo-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE