Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Makinë lodër UGO Scout 1:16 25 km/h, RC model

Kodi i produktit:
275322
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5901969411348
Fokus:
Auto
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
URC-1172

Si të porosisim në Gjirafa50?

6,600 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Motori i fuqishëm lejon të arrijë shpejtësinë deri në 25 km / orë. Makina është e përshtatshme për sipërfaqe të pashtruara dhe me bar. Amortizatorët i ka të punuara prej plastikës fleksibile dhe të qëndrueshme, e cila mbron makinën nga dëmtimet mekanike në rast të goditjës. Bateria e rikarikushme 4.8V, 500mAh garanton deri në 12 minuta vozitje me një karikim të vetëm Kabina e modelit përfshinë një pjesë mbrojtëse, e cila mund të hiqet në çdo kohë

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5901969411348
Fokus:
Auto
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
URC-1172
Lansuar:
13. 11. 2019
Prodhuesi:
UGO
Ueb-i i prodhuesit:
Ugo-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE