Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Minibot intelegjent OZOBOT 2.0 BIT, titan/zezë

Kodi i produktit:
178547
EAN:
8526360051398
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
OZO-020101-02

Si të porosisim në Gjirafa50?

9,900 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ozobot 2.0 BIT është një robot miniaturë i programuar me "inteligjencë" bazike. Ai zhvillon bazat e programimit me një kod unik të ngjyrave dhe sistemin e renditjes, në sajë të Ozogroove (iOS, Android) dhe aplikacionit të internetit OzoBlockly. Roboti skanon duke përdorur 5 sensorë. Posedon drita LED. Për më tepër, ju gjithashtu do të mirëpresini shpejtësinë në ndryshimin e lëvizjeve. Mbushet për një orë. Dimensionet e Ozobot 2.0 BIT janë 2.5 x 2.5 cm dhe pesha 17 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8526360051398
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
OZO-020101-02
Lansuar:
17. 9. 2015
Pesha [g]:
17
Prodhuesi:
OZOBOT

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE