Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Motor UGO Scorpio 1:16 25 km/h, RC model

Kodi i produktit:
275321
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5901969411157
Fokus:
Auto
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
URC-1153

Si të porosisim në Gjirafa50?

6,020 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me modelin RC Ugo Scorpio, bëheni një pirat rrugor. Makina me matës 1:16 dhe motor të fuqishëm është krijuar për përdorim në natyrë, e cila do të ndjehet shkëlqyeshëm në rrugët e asfaltuara dhe do t'ju tregojë se çfarë është në të në sipërfaqen e asfaltit. Kontrolluesi profesional me dy kanale 2,4 GHz me rreze 60m lejon kontroll të qetë të shpejtësisë dhe kthim të saktë. Kontrolluesi mundësohet nga tre bateri AA, të cilat nuk përfshihen. Poashtu, modeli është gati për t’u përdorur jashtë kutisë (duhet të blini vetëm bateri 3xAA për kontrolluesin). Përveç kësaj, motori i fuqishëm lejon të zhvillojë shpejtësi deri në 25 km / orë dhe është projektuar për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Është i pajisur me makinë me dy rrota (2WD), bateri të rimbushshme 4.8V 500mAh, e cila lejon deri në 12 minuta ngarje me një ngarkesë të vetme dhe me katër amortizues që funksionojnë në mënyrë të pavarur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5901969411157
Fokus:
Auto
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
URC-1153
Lansuar:
13. 11. 2019
Prodhuesi:
UGO
Ueb-i i prodhuesit:
Ugo-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE