Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Sferë robotike Sphero BOLT

Kodi i produktit:
246388
Fokus:
Robot
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
K002ROW
Lansuar:
10. 10. 2018
Prodhuesi:
Sphero

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
22,770 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Fokus:
Robot
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
K002ROW
Lansuar:
10. 10. 2018
Prodhuesi:
Sphero
Ueb-i i prodhuesit:
Sphero.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE