Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Sferë robotike Sphero mini, portokalli

Kodi i produktit:
225068
EAN:
8179610205166
Fokus:
Robot
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M001ORW
Lansuar:
27. 10. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8,220 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo sferë robotike komandohet përmes përdorimit të telefonit apo tabletit. Ka Bluetooth me kapacitet deri në 10m dhe lëviz me shpejtësi 1 m/s, dhe ofron mundësinë e programimit përmes JavaScript duke përdorur aplikacionin Sphero Edu. Ka gjiroskop, akselerometër, drita LED. Koha e përafërt e karikimit 60 minuta përmes micro USB. Ka bateri Li-Pol dhe përshtatet me sistemin IOS dhe Android. Diametri i saj është 42mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8179610205166
Fokus:
Robot
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M001ORW
Lansuar:
27. 10. 2017
Prodhuesi:
Sphero
Ueb-i i prodhuesit:
Sphero.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE