Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Shina Druri Intelino - 4 copë

Kodi i produktit:
276906
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8600006904542
Fokus:
Tren
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
INT-J1-SS1-AD

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,530 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet shina druri të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Intelino. Ky produkt dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe si edhe me një dizajn të praktik dhe po ashtu mëse kompakt. Ky produkt përdoret me objekte shtëpiake nga druri. Paketimi përmban 4 copë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8600006904542
Fokus:
Tren
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
INT-J1-SS1-AD
Lansuar:
3. 12. 2019
Prodhuesi:
Intelino
Ueb-i i prodhuesit:
Intelino.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE