Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Top HOVER BALL UGO ULP-1296, LED

Kodi i produktit:
275317
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5901969412666
Fokus:
Tjera
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ULP-1296

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,120 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky top argëton jo vetëm fëmijët por edhe të rriturit. Ka turbin me katër bateri AA të cilat nën presionin e ajrit i mundësojnë topit të pluskoj në sipërfaqe të butë. Në skaje ka shkumë të qëndrueshme që mbron këmbët tuaja, muret dhe orenditë nga dëmtimi. Ka dritë LED dhe përmasa 18x18x7 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5901969412666
Fokus:
Tjera
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ULP-1296
Lansuar:
15. 11. 2019
Prodhuesi:
UGO
Ueb-i i prodhuesit:
Ugo-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE