Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Motor UGO Climber 1:18, 15km / h, 4WD, model RC

Kodi i produktit:
275323
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5901969412406
Fokus:
Auto
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
URC-1269

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,790 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Makinë me të gjitha rrotat dhe dy motorë të pavarur që kanë akse të ndara para dhe të pasme. Kjo është ajo që ju nevojitet! Motorët bëjnë të mundur zhvillimin e një shpejtësie maksimale 15 km / orë, falë drejtimit të të gjitha rrotave dhe pezullimit të pavarur të boshtit, Climber kapërcen lehtësisht çdo pengesë. Të bëra nga goma e butë me cilësi të lartë, gomat e rrotave janë krijuar për të siguruar një kontroll maksimal në terren ekstrem dhe të lejojnë edhe terrenin më të vështirë. Ko është një makinë model RC me katër rrota dhe shkalle 1:18. Këta janë motorë të pavarur që drejtojnë boshte të veçanta të përparme dhe të pasme. Gomat jashtë rrugës sigurojnë kontroll maksimal dhe janë të mira për terrene më të rënda - rëra dhe lëndina. Posedojnë shpejtësi maksimale 15 km / orë, ndërtim të qëndrueshëm, dhe kontrollues wireless 2.4GHz me një gamë prej 50 metrash. Deri në 15 minuta me një karikim të vetëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5901969412406
Fokus:
Auto
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
URC-1269
Lansuar:
13. 11. 2019
Prodhuesi:
UGO
Ueb-i i prodhuesit:
Ugo-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE