Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Veturë me kontroller UGO TRUCK Tripper 10KM / H, RC car

Kodi i produktit:
275325
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5901969412840
Fokus:
Auto
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
URC-1311

Si të porosisim në Gjirafa50?

6,510 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një veturë e kontrolluar nga distanca garanton argëtim të mirë! Ndërtim i ngurtë dhe tip i lëvizshëm për argëtim realist. Modeli Ugo ka rrota të buta të bëra prej gome me cilësi të lartë dhe model të lartë shkelës, duke ju lejuar të hipni në terrene të përafërt. Motori më pas mund të arrijë një shpejtësi prej 10 km / orë. Automjeti është i pajisur me një bateri të rimbushshme 700mAh për 15 minuta argëtim të vazhdueshëm. Kontrolli pa tel lejon funksionimin brenda një game deri në 50 m. Karakteristikat kryesore Bateri e rimbushshme me kapacitet 700mAh Deri në 15 minuta argëtim të vazhdueshëm Gama pa tela deri në 50 metra Shpejtësia maksimale 10 km / orë

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5901969412840
Fokus:
Auto
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
URC-1311
Lansuar:
13. 11. 2019
Prodhuesi:
UGO
Ueb-i i prodhuesit:
Ugo-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE