Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Hoverboard Xiaomi Mi Ninebot mini, i bardhë

Kodi i produktit:
249018
EAN:
6970103580355
Fokus:
Hoverboard
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
20047
Lansuar:
28. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

78,340 Lekë
Ju kurseni : 44,610 Lekë  (57%)
33,730 Lekë * Përfshirë TVSH-në
57% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hoverboard për aventurierët e rinj, të cilët e duan udhëtimin e shpejt dhe të rehatshëm. Ai lëviz me shpejtësi prej 16 km/h, është 4 herë më i shpejt se ecja dhe ka jetëgjatësi deri në 22 km me një karikim të vetëm. Mund të ngjitet deri në 15°, ka fuqi maksimale prej 700 W, alarm kundër vjedhjes, rregullim të dritës sipas dëshirës si dhe mund ta kontrolloni përmes telefonit dhe teknologjisë Bluetooth. Mos u dekurajoni nëse nuk keni pasur eksperiencë me një pajisje të tillë më herët, për shkak se mund ta mësoni për 3 minuta. Produkti vjen me ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6970103580355
Fokus:
Hoverboard
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
20047
Lansuar:
28. 11. 2018
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE