Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Makinë Go-Kart Ninebot GoKart Kit

Kodi i produktit:
265900
Besueshmëria:
100 %
Drita të pasme:
Drita të përparme:
EAN:
8719324556415
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

93,520 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Makinë go-kart me dizajn modern dhe performancë të lartë. Timonin mund ta rregulloni sipas dëshirës dhe nevojës, ka shpejtësi maksimale prej 24 km / h dhe kapacitet bartës maksimal prej 100 kg. Mund të zgjedhni në mes të tri shpejtësive të ndryshme: beginner (8 km / h), standard (18 km/h) dhe sport (24 km/h). Ka mbrojtje IPX4 dhe dritë të përparme LED me ngjyrë të bardhë. Rekomandohet për moshën 14+.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita të pasme:
Drita të përparme:
EAN:
8719324556415
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal kg:
100
Kodi:
8719324556415
Lansuar:
2. 8. 2019
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat e palosur mm:
1004 x 822 x 510
Përmasat e shpalosur mm:
1383 x 822 x 600
Pesha kg:
27.8
Prodhuesi:
Segway
Shkalla e mbrojtjes:
IPX4
Shpejtësia maksimale kmh:
24
Shtrirja maksimale km:
15

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE