Skuter elektrik ARCHOS BoltV2, i argjendtë

Kodi i produktit:
240136
EAN:
6905900346170
Fokus:
Skuter
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
503461
Lansuar:
14. 7. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

31,750 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ARCHOS BoltV2 është skuter elektronik që do ju mundësoj të udhëtoni në distanca të shkurtëra pa pasur nevojë të përdorni makinën apo autobusin. Skuteri është i sigurt për ambientin dhe ju jep kënaqësi të lëvizni përbrenda qytetit. Aksesori vjen i pajisur me 2 rrota me madhësi 5.5", mund të arrij shpejtësi deri në 20km / h, mund të mbaj deri në 100kg peshë, mban baterinë e integruar me kapacitet prej 4400 mAh dhe vjen me ngjyrë të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6905900346170
Fokus:
Skuter
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
503461
Lansuar:
14. 7. 2018
Prodhuesi:
ARCHOS
Ueb-i i prodhuesit:
Archos.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE