Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Skuter eletrik Xi, i zi

Kodi i produktit:
228231
EAN:
6970244526823
Fokus:
Skuter
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16133
Prodhuesi:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

66,410 Lekë
Ju kurseni : 14,300 Lekë  (22%)
52,110 Lekë * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

I thjeshtë, kompakt dhe i shpejtë - ky është skuteri i ri nga Xiaomi. Nëpërmjet këtij mjeti transporti ju do të mund të udhëtoni deri në 30km me shpejtësi 25 km / h përgjatë një rimbushjeje. Falë dizajnit të qëndrueshëm dhe kompakt, ju do të mund ta vozisni edhe në terrene të vështira dhe në shi të vogël. Në anën e djathtë të mbajtëses e keni pedalen e gazit dhe në anën e majtë frenën klasike që iu mundësojnë të ndaloni shpejtë dhe me siguri. Transportim të lehtë, kudo Skuteri është krijuar me strukturë që palohet brenda pak sekondash. Thjesht prekni butonin dhe timoni shndërrohet në mbajtëse brenda 3 sekondash. Thjeshtë prekni prapë të njëjtin buton në mënyrë që ta kompozoni në formën primare me shpejtësi të njëjtë. Aksesori është krijuar nga alumini i aviacionit që iu garanton forci dhe qëndrueshmëri të kualitetit të lartë si dhe peshë prej 12.5 kg, shumë më të lehtë se skuteri ordiner. E bukur dhe e lehtë për t’u përdor Skuteri elektrik është krijuar që ta vozisni pa u brengosur. Është shumë i lehtë, i krijuar nga materiale me kualitet të lartë dhe është shumë i balancuar që do të thotë se nuk do të mund ta humbisni balancën edhe në shpejtësi të vogla. Sipërfaqja e skuterit është pajisur me një shtresë të aluminit dhe tekstilit që parandalon rrëshqitjen e këmbëve. Të gjitha funksionet afër gishtave tuaj Gjithçka është e thjeshtë! Skuteri është i pajisur me butonin që e ndez dhe e ndal motorrin lehtësisht. Ky buton gjindet mbi timon afër frenave. Poashtu aksesori ka treguesin e shpejtësisë dhe indikatorin e rrymës elektrike me drita LED të integruara. Drita të super të ndritshme Ju do të mund ta vozisni skuterin me siguri dhe rehati falë dritave të përparme dhe të pasme. Drita e përparme është pajisur me poç LED 1.1W i cili ndriqon rrugën deri në 6 metra para jush. Drita e pasme LED ndezet në rastet kur prekni frenat. Makinat do të mund t’ju shohin çdoherë. Sistem i rikuperimit të rrymës dhe frena të kombinuara Skuteri vjen me sistemin inovativ të rikuperimit të rrymës elektrik. Kjo do të thotë që nëse jeonit në vende me shumë pjesë të larta, ju do të mund të përdorni energjinë e ruajtur prej rimbushjes fillestare dhe pastaj rigjenerojeni rrymën duke frenuar. Sistemi i frenimit të skuterit është krijuar nga disqet ventiluese dhe sistemi E-ABSS për performancë të mahnitshme dhe të superiore të frenimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6970244526823
Fokus:
Skuter
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16133
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE