Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Rrip për orë SMART Fitbit Versa - silikon, e bardhë, L

Kodi i produktit:
234880
EAN:
8161370268642
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Versa
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB166ABWTL

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,210 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rripi është dizajnuar për orën smart Fitbit Versa. Ai është i madhësisë L, me gjatësi totale prej 23cm. Aksesori është bërë nga silikoni dhe vjen në ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8161370268642
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Versa
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB166ABWTL
Lansuar:
14. 4. 2018
Ngjyra:
Bardhë

Bashkangjitja Rrip për orë SMART Fitbit Versa - silikon edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE