Rrip për orën SMART Fitbit Versa - lëkurë, e kaftë, S

Kodi i produktit:
234867
EAN:
8161370267102
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Versa
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB166LBDBS

Si të porosisim në Gjirafa50?

9,940 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rripi është dizajnuar për orën smart Fitbit Versa. Ai është i madhësisë S, me gjatësi totale prej 21 cm. Aksesori është bërë nga lëkura cilësore dhe vjen në ngjyrë kafe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8161370267102
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Versa
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB166LBDBS
Lansuar:
14. 4. 2018
Ngjyra:
Kafe
Prodhuesi:
Fitbit

Bashkangjitja Rrip për orën SMART Fitbit Versa - lëkurë edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE