Aksesor metali Fitbit Flex 2, i argjendtë

Kodi i produktit:
198051
EAN:
8161370215622
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Flex 2
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB161ALSR

Si të porosisim në Gjirafa50?

11,610 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fitbit Flex 2 është një varëse mjaft elegante e cila ka edhe gjurmues. Këtë varëse mund ta modifikoni sipas dëshirës tuaj. Flex 2 është nga metali dhe ka ngjyrë të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8161370215622
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Flex 2
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB161ALSR
Lansuar:
8 Shtator 2016
Ngjyra:
Argjendtë
Prodhuesi:
Fitbit

Bashkangjitja Aksesor metali Fitbit Flex 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE