Folie mbrojtëse ScreenShield për APPLE Watch Series 4 (40 mm)

Kodi i produktit:
251392
Dizajnuar për:
Orë e mençur
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch Series 4 40mm
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
APP-WTCHS440-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,100 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Orë e mençur
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch Series 4 40mm
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
APP-WTCHS440-D
Lansuar:
22. 12. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE