Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Rrip Spigen Thin Fit për Apple Watch 4 40mm, i zi

Kodi i produktit:
250225
EAN:
8809613760507
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
061CS24484
Lansuar:
1. 12. 2018
Prodhuesi:
Spigen

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,240 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rrip mbrojtës ultra i hollë për Apple Watch 4, me ngjyrë të zezë, i lehtë për t’u menaxhuar dhe nuk pengon çasjen në konektorë ose kontrollerë, është i lehtë për t'u përdorur dhe për t’u hequr, dhe ka masë mbrojëse nga gërvishja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809613760507
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
061CS24484
Lansuar:
1. 12. 2018
Prodhuesi:
Spigen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE