Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Rrip për Fitbit Ionic - S, kaltër

Kodi i produktit:
224047
  • Çmimi i transportit:200 Lekë
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

7,480 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fitbit Ionic sjell rripin e përshtatur për orë SMART Fitbit Ionic e cila ju jep elegancë dhe stil të bukur. Madhësia e rripit është S dhe ka disa hapësira për t'u rehatuar përsosshmërisht në dorën tuaj.

Aksesori është i krijuar nga lëkura e kualitetit të lartë e cila ju ofron fortësi dhe qëndrueshmëri afatgjate si dhe është dizajnuar me vrima të vogla në të gjithë sipërfaqen në mënyrë që të ketë frymëmarrje konstante për të mos djersitur dorën tuaj.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE