Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Rripa Garmin për orën Fenix 5S QuickFit™ 20, i hirtë

Kodi i produktit:
215959
EAN:
7537591769380
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 5S
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12491-16

Si të porosisim në Gjirafa50?

12,080 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rripat Garmin të përshtatur prë orën Garmin Fenis 5S janë zgjidhja e duhur për të shndërruar orën tuaj SMART në një pajisje luksoze dhe elegante. Rripi ka ngjyrë të hirtë dhe gjerësi 20 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591769380
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 5S
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12491-16
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE