Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kabllo për karikim dhe bartje të të dhënave GARMIN USB për fenix5/forerunner 935 dhe Quatix5

Kodi i produktit:
220233
EAN:
753759176860

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,770 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo GARMIN USB për karikimin dhe bartjen e të dhënave për orët smart Garmin Fenix ??5 / 5S / 5X. E veçanta e këtij produkti është se në të njejtën kohë mund ta mbushni orën tuaj smart dhe ta bëni transferimin e të dhënave nga pajisja në kompjuter.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
753759176860

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE